Konzultace

 Zavolejte nám na telefonní číslo +420739678659 nebo zanechte vzkaz a své tel.číslo .Zavoláme vám hned jak to bude možné

Jméno E-mail Telefon Vybete zákrok
Text zprávy
Chcete přiložit fotografie? Klikněte sem.
#
dočasné pozastavení činnosti
31.01. 2024
pozastavení činnosti
> více »

Secrets toSuccess in Aesthetic Medicin and Surgery
28.10. 2015
Ve dnech 2-3.října 2015 se MUDr. Vrbický zůčastnil kongresu v Barceloně. Přínosem byla konfrontace názorů na operační postupy v oblasti ...
> více »

Omlazení obličeje očima plastického chiruga
06.04. 2015
Pro plastického chirurga je výzvou obličej omladit a vrátit mu jeho svěžest a krásu. Je však nesmírně obtížně krásu vytvořit tam, kde ...
> více »

Bradové implantáty

Vzájemný ideální poměr brady,nosu a čela se podílí na harmonickém vzhledu tváře. Vzhled brady dokresluje charakteristický výraz tváře. Často podle velikosti a tvaru brady bývají odhadovány vlastnosti jedince. Prominující, široká brada bývá přisuzována rozhodným jedincům a ustupující brada by měla být známkou slabosti. Proto úprava tvaru brady buď samotná nebo v kombinaci s jinými estetickými výkony je významným nástrojem k dosažení žádoucího estetického a harmonického vzhledu tváře.

Nejčastější estetickou operací brady bývá operace ustupující nebo malé brady.

K úpravě je možno použít různé metody:

  1. Menšího zvýraznění brady a vyhlazení prohlubní po obou stranách brady lze dosáhnout i  různými výplňovými materiály nebo lipograftingem  tj. transplantací tuku.

  2. Úprava nevýrazné  nebo ustupující brady lze dosáhnout stomatochirurgickým zákrokem  kdy se oddělí spodní okraj dolní čelisti  a vysune dopředu.

  3. Asi nejčastěji prováděnou operací je  vložení bradového implantátů.Mohou se použít implantáty silikonové, nebo z jiných materiálů. Na našem oddělení  používáme  implantáty z Porexu. Jedná se o  lehkou  porésní hmotu, kterou organismus dobře snáší a která postupně proroste  okolní tkání. Proto se implantát nikam neposune, jak tomu někdy bývá u implantátů silikonových. Implantáty je možné zavádět řezem z  dutiny ústní. Nejsou pak sice zevně viditelné žádné následné jizvy, ale je při tom výrazně vyšší  riziko zanesení infekce. 

My proto zavádíme implantáty z malého příčného řezu ve vrásce pod bradou, kde sice zůstane malá jizvička, ale ta je časem úplně nenápadná.

Operaci  provádíme  v lokální anestesii ambulantně. Po operaci je pacient poučen o další pooperační péči a je propuštěn domů. Je zván na pravidelné pooperační kontroly .  Návrat k běžné pracovní činnosti  je možný za 7-10 dnů.

 
> Před/Po fotky - Bradové implantáty
#
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Odkazy