Konzultace

 Zavolejte nám na telefonní číslo +420739678659 nebo zanechte vzkaz a své tel.číslo .Zavoláme vám hned jak to bude možné

Jméno E-mail Telefon Vybete zákrok
Text zprávy
Chcete přiložit fotografie? Klikněte sem.
#
Secrets toSuccess in Aesthetic Medicin and Surgery
28.10. 2015
Ve dnech 2-3.října 2015 se MUDr. Vrbický zůčastnil kongresu v Barceloně. Přínosem byla konfrontace názorů na operační postupy v oblasti ...
> více »

Omlazení obličeje očima plastického chiruga
06.04. 2015
Pro plastického chirurga je výzvou obličej omladit a vrátit mu jeho svěžest a krásu. Je však nesmírně obtížně krásu vytvořit tam, kde ...
> více »

International 9th Wrist Symposium, Universitätsklinik für Unfallchirurgie, Innsbruck
15.10. 2014
9. ročník mezinárodního sympozia věnovaného problematice chirurgie ruky a zápěstí.
> více »

Úvod > Představujeme se > MUDr. Jan Dobiáš

MUDr. Jan Dobiáš

MUDr. Jan Dobiáš se na Klinice plastické a estetické chirurgie MUDr. Vrbického specializuje hlavně na operace vbočených palců a kladívkových prstů na noze, na operace karpálního tunelu, operace Dupuytrenovy kontraktury a další operace z oblasti chirurgie ruky.

Je absolventem 3.lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2000 má atestaci v oboru ortopedie, od roku 2006 specializovanou způsobilost v oboru ortopedie a "evropskou" atestaci v oboru ortopedie. Od roku 2004 je držitelem licence České lékařské komory v oboru ortopedie. Od roku 1997 do roku 2000 pracoval na Ortopedicko- traumatologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze, dále na ortopedickém oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi a od roku 2001 dosud na Ortopedické klinice Fakultní nemocnice Motol v Praze.

Na klinice MUDr. Vrbického pracuje jako externí lékař od roku 2006. Věnuje se zde zejména chirurgii ruky a poskytuje odborné konzultace v oblasti ortopedie.

MUDr. Dobiáš publikuje v odborných časopisech a přednáší na vědeckých konferencích především na témata z oblasti chirurgie ruky.

MUDr. Dobiáš hovoří anglicky a rusky.

 
#
Error 404 (Not Found)

404

Stránka nenalezena

Je nám líto, ale požadovaná stránka nebyla nalezena.
Překontrolujte prosím, zda jste zadali URL adresu správně, případně kontaktujte webmastera.

Page not found

The requested URL was not found. If you entered the URL manually please check your spelling and try again or contact webmaster.


Odkazy