Konzultace

 Zavolejte nám na telefonní číslo +420739678659 nebo zanechte vzkaz a své tel.číslo .Zavoláme vám hned jak to bude možné

Jméno E-mail Telefon Vybete zákrok
Text zprávy
Chcete přiložit fotografie? Klikněte sem.
#
dočasné pozastavení činnosti
31.01. 2024
pozastavení činnosti
> více »

Secrets toSuccess in Aesthetic Medicin and Surgery
28.10. 2015
Ve dnech 2-3.října 2015 se MUDr. Vrbický zůčastnil kongresu v Barceloně. Přínosem byla konfrontace názorů na operační postupy v oblasti ...
> více »

Omlazení obličeje očima plastického chiruga
06.04. 2015
Pro plastického chirurga je výzvou obličej omladit a vrátit mu jeho svěžest a krásu. Je však nesmírně obtížně krásu vytvořit tam, kde ...
> více »

Úvod > Kontakty > MUDr. Jan Dobiáš

MUDr. Jan Dobiáš

MUDr. Jan Dobiáš spolupracuje s klinikou jako konzultant pro ortopedii.Pacienty s ortopedickou problematikou odesíláme po domluvě na jeho pracoviště,nebo na 1 ortopedickou kliniku v Motole kde je též zaměstnán.

Je absolventem 3.lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2000 má atestaci v oboru ortopedie, od roku 2006 specializovanou způsobilost v oboru ortopedie a "evropskou" atestaci v oboru ortopedie. Od roku 2004 je držitelem licence České lékařské komory v oboru ortopedie. Od roku 1997 do roku 2000 pracoval na Ortopedicko- traumatologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze, dále na ortopedickém oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi a od roku 2001 dosud na Ortopedické klinice Fakultní nemocnice Motol v Praze.

Na klinice MUDr. Vrbického pracuje jako externí lékař od roku 2006. Věnuje se zde zejména chirurgii ruky a poskytuje odborné konzultace v oblasti ortopedie.

MUDr. Dobiáš publikuje v odborných časopisech a přednáší na vědeckých konferencích především na témata z oblasti chirurgie ruky.

MUDr. Dobiáš hovoří anglicky a rusky.

 
#
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Odkazy