Konzultace

 Zavolejte nám na telefonní číslo +420739678659 nebo zanechte vzkaz a své tel.číslo .Zavoláme vám hned jak to bude možné

Jméno E-mail Telefon Vybete zákrok
Text zprávy
Chcete přiložit fotografie? Klikněte sem.
#
dočasné pozastavení činnosti
31.01. 2024
pozastavení činnosti
> více »

Secrets toSuccess in Aesthetic Medicin and Surgery
28.10. 2015
Ve dnech 2-3.října 2015 se MUDr. Vrbický zůčastnil kongresu v Barceloně. Přínosem byla konfrontace názorů na operační postupy v oblasti ...
> více »

Omlazení obličeje očima plastického chiruga
06.04. 2015
Pro plastického chirurga je výzvou obličej omladit a vrátit mu jeho svěžest a krásu. Je však nesmírně obtížně krásu vytvořit tam, kde ...
> více »

Zvětšení rtů

Je mnoho způsobu zvětšování rtů. Metodu volíme podle cíle, kterého máme zákrokem dosáhnout.

1. Větší plnosti rtu dosáhneme vyplněním rtů cizorodým, nebo tělu vlastním materiálem. Cizorodé injikovatelné implantáty viz injekční výplňové implantáty . Z materiálů tělu vlastních je to tuková tkáň viz lipografting, nebo pruh svalové povázky,nebo  koriový kožní štěp.
 
2. Zvětšení červeně rtů je možné provést vysunutím části sliznice  úst ( tak zvaný V-Y posun) nebo zvednutím horního rtu pomocí excize proužku kůže při horním okraji červeně rtu nebo pod nosem. 
 
Na naší klinice provádíme  zvětšení červeně rtu tak zvaným V-Y posunem nebo aplikací vlastního tuku.Obě metody přinášejí jen celkem malé a decentní zvětšení červeně . Kožní excise při horním okraji horního rtu múžeme provést jen zcela vyjímečně když je předoperační nález k tomuto zákroku vhodný. Zvětšená výška horního rtu (od kořene nosu k hornímu okraji rtu) se vyskytuje jako typický projev stárnutí v obličeji ale i u některých mladších jedinců konstitučně. Je-li žádoucí snížit celkovou výšku horního rtu a současně zvětšit červeň rtu je ideálním řešením tzv. „bullhorn lipoplasty“.Při požadavku klienta na výrazněší zvětšení plnosti rtu provádíme nejčastěji zvětšení  koriovým štěpem který záskáme z kožní excise v ohybu pod hyžďovou krajinou. Zásadně při zvětšování rtů nepoužíváme syntetická plnidla jak pro přechodný efekt tak pro možné pozdní komplikace. Většinu operací za účelem zvětšení rtů provádíme v lokálním umrtvení a ambulantně. 
 
Podrobné informace o způsobu provedení operace,o předoperační přípravě a pooperačním období získáte při bezplatné konzultaci.
 
> Před/Po fotky - Zvětšení rtů
#
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Odkazy