Konzultace

 Zavolejte nám na telefonní číslo +420739678659 nebo zanechte vzkaz a své tel.číslo .Zavoláme vám hned jak to bude možné

Jméno E-mail Telefon Vybete zákrok
Text zprávy
Chcete přiložit fotografie? Klikněte sem.
#
Secrets toSuccess in Aesthetic Medicin and Surgery
28.10. 2015
Ve dnech 2-3.října 2015 se MUDr. Vrbický zůčastnil kongresu v Barceloně. Přínosem byla konfrontace názorů na operační postupy v oblasti ...
> více »

Omlazení obličeje očima plastického chiruga
06.04. 2015
Pro plastického chirurga je výzvou obličej omladit a vrátit mu jeho svěžest a krásu. Je však nesmírně obtížně krásu vytvořit tam, kde ...
> více »

International 9th Wrist Symposium, Universitätsklinik für Unfallchirurgie, Innsbruck
15.10. 2014
9. ročník mezinárodního sympozia věnovaného problematice chirurgie ruky a zápěstí.
> více »

Úvod > Plastické operace > Plastické kosmetické operace > Injekční výplňové implantáty

Injekční výplňové implantáty

Mládí znamená plnost. V průběhu života dochází k odbourávání a posunu podkožního tuku. Tyto změny jsou nejdříve a nejvýrazněji patrny v obličeji a jsou typickým projevem stárnutí.

 Podle našeho názoru je nejvhodnější doplňovat tím, co obvykle chybí - vlastním tukem. V místech rychlého odbourávání tuku jako např. ve rtech  - či na přání pacienta je možno použit i výplní vyrobených uměle.

Tyto výplně rozdělujeme do dvou hlavních skupin - výplně dočasné a výplně trvalé.

Velká většina dočasných výplní je tvořena buďto synteticky vyrobeným kolagenem nebo syntetickou kyselinou hayluronovou. Jejich trvanlivost je poměrně krátká - od několika měsíců do jednoho roku. Ke skupině dočasných implantátů můžeme přiřadit i implantáty polotrvalé, které zůstávají v podkoží až několik let. Jedná se hlavně o gelové, polyamidové výplně. Implantáty trvalé jsou nejméně vhodné. Nevíme, jak bude reagovat podkoží v průběhu let na cizí materiál a jaké jizevnaté změny vzniknou.Některé z těchto materiálů a následky po jejich aplikaci nelze prakticky bez následků odstranit.

Výhodou injikovatelných synthetických implantátů je jejich rychlá a snadná aplikace. Nevýhodou je u vstřebatelných implantátů jejich krátká trvanlivost při poměrně vysoké ceně a u trvalých implantátů následná rizika.To jsou důvody proč tyto výplně na naši klinice  používáme jen vyjímečně. 

 
#
Error 404 (Not Found)

404

Stránka nenalezena

Je nám líto, ale požadovaná stránka nebyla nalezena.
Překontrolujte prosím, zda jste zadali URL adresu správně, případně kontaktujte webmastera.

Page not found

The requested URL was not found. If you entered the URL manually please check your spelling and try again or contact webmaster.


Odkazy