Konzultace

 Zavolejte nám na telefonní číslo +420739678659 nebo zanechte vzkaz a své tel.číslo .Zavoláme vám hned jak to bude možné

Jméno E-mail Telefon Vybete zákrok
Text zprávy
Chcete přiložit fotografie? Klikněte sem.
#
dočasné pozastavení činnosti
31.01. 2024
pozastavení činnosti
> více »

Secrets toSuccess in Aesthetic Medicin and Surgery
28.10. 2015
Ve dnech 2-3.října 2015 se MUDr. Vrbický zůčastnil kongresu v Barceloně. Přínosem byla konfrontace názorů na operační postupy v oblasti ...
> více »

Omlazení obličeje očima plastického chiruga
06.04. 2015
Pro plastického chirurga je výzvou obličej omladit a vrátit mu jeho svěžest a krásu. Je však nesmírně obtížně krásu vytvořit tam, kde ...
> více »

Úvod > Plastické operace > Plastické kosmetické operace > Injekční výplňové implantáty

Injekční výplňové implantáty

Mládí znamená plnost. V průběhu života dochází k odbourávání a posunu podkožního tuku. Tyto změny jsou nejdříve a nejvýrazněji patrny v obličeji a jsou typickým projevem stárnutí.

 Podle našeho názoru je nejvhodnější doplňovat tím, co obvykle chybí - vlastním tukem. V místech rychlého odbourávání tuku jako např. ve rtech  - či na přání pacienta je možno použit i výplní vyrobených uměle.

Tyto výplně rozdělujeme do dvou hlavních skupin - výplně dočasné a výplně trvalé.

Velká většina dočasných výplní je tvořena buďto synteticky vyrobeným kolagenem nebo syntetickou kyselinou hayluronovou. Jejich trvanlivost je poměrně krátká - od několika měsíců do jednoho roku. Ke skupině dočasných implantátů můžeme přiřadit i implantáty polotrvalé, které zůstávají v podkoží až několik let. Jedná se hlavně o gelové, polyamidové výplně. Implantáty trvalé jsou nejméně vhodné. Nevíme, jak bude reagovat podkoží v průběhu let na cizí materiál a jaké jizevnaté změny vzniknou.Některé z těchto materiálů a následky po jejich aplikaci nelze prakticky bez následků odstranit.

Výhodou injikovatelných synthetických implantátů je jejich rychlá a snadná aplikace. Nevýhodou je u vstřebatelných implantátů jejich krátká trvanlivost při poměrně vysoké ceně a u trvalých implantátů následná rizika.To jsou důvody proč tyto výplně na naši klinice  používáme jen vyjímečně. 

 
#
404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.


Odkazy